Tüm Duyurular / Proje personeli Göreve Başlamıştır

Proje personeli Göreve Başlamıştır

Proje koordinatörü: Mahmut Hamil NAZİK

M. Hamil NAZİK (Prof. Dr.) – Lisans; Hacettepe Üniversitesi Aile Bilimleri Tüketici Eğitimi, Yüksek lisans; Hacettepe Üniversitesi, Doktora; Ankara Üniversitesi Aile Bilimleri Tüketici Eğitimi. Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi. Tüketiciyi Koruma Dayanışma Birliği Derneği Genel Başkanı, 1995-Halen. Tüketici Konseyi Üyesi, Tüketici Konseyi Divan Başkan Vekilliği, Reklam Kurulu Üyeliği, Fahiş Fiyat Değerlendirme Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuş/bulunmaktadır.

Tüketicinin korunması, bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi ve eğitimi konusunda çok sayıda makale, kitap, broşür, kitapçık hazırlamış, konferans, seminer ve bildiri sunmuştur. Türkiye çapında 3 adet Tüketici Profili Araştırması’na koordinatörlük yapmıştır. Türkiye’de İsrafın boyutları ve tasarruf konusunda Türkiye ölçeğinde, Türkiye İsraf Raporu’nu araştırma ekibi ile hazırlamış ve yayınlanmıştır. Çok sayıda; Tüketici davranışları, tüketim, sürdürülebilir tüketim, tüketici bilinci, tüketici eğitimi, tüketici ve reklamlar vb. konularda bilimsel makale ve bildirisi bulunmaktadır.

TÜKO-BİR tarafından gerçekleştirilen aşağıdaki projelerde koordinatörlük yapmıştır.

 

       PCM  ve Kişisel ve kurumsal gelişim eğitimcisi

Proje Koordinatör Yardımcısı: Yonca ÜNLÜ

PCM konusunda uzmanlık, çok sayıda projede yöneticilik ve proje elemanlığı yaptı, iyi derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir. 

 

Proje Sekreteri: Muhammet Emre ÇELİK

Projenin tüm yazışmalarını, organizasyonunu yürütecektir. Dinamik, çalışkan, verimli çalışma ve organizasyon konularında uzmanlığı olup, çok sayıda kişisel ve kurumsal gelişim eğitimi almıştır.

Proje Muhasebe Sorumlusu: Uğraş KARACA

Projenin muhasebe işlemlerini, bordro, SGK, vergi ödemelerini organize etmektedir.